Serwis monitorów, laptopów, tabletów.

Profesjonalna naprawa monitorów LCD we Wrocławiu. Darmowa diagnoza. Szybka i tania naprawa układów zasilania, inwerterów i układów sterujących. Wymiana świetlówek i matryc w monitorach. Naprawa monitora zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Naprawa monitorów wszystkich marek i wielkości. Naprawa gniazd w monitorach. Rozwiązanie problemu niewłączającego się monitora.

Serwis laptopów, tabletów, Playstation, Xbox, monitorów i urządzeń Apple. Darmowa diagnoza i wycena naprawy uszkodzonego sprzętu. Gwarancja szybkiej realizacji zlecenia – najczęściej 24 godziny. Wymiana części w laptopach. Wymiana matryc i naprawa płyt głównych. Naprawa tabletów po zalaniu. Serwis uszkodzonych konsol i padów. Naprawa usterek w iPhon, iPad, iMac i MacBook. Aktualizacja systemów operacyjnych. Reanimacja niedziałających urządzeń.

Justpro-Serwis to serwis laptopów w samym centrum Wrocławia. Bezpłatna, szybka diagnoza oraz wycena naprawy oraz profesjonalna, tania i kompleksowa naprawa zepsutego laptopa. Naprawa gniazd, matryc, układów chłodzenia, paneli dotykowych i innych. Naprawa laptopów wszystkich marek. Wymiana klawiatury w laptopie. Instalacja oryginalnych sterowników i oprogramowania. Czyszczenie wnętrza laptopa, udrażnianie układu chłodzenia urządzenia.

Pogwarancyjny serwis urządzeń Apple urządzeń Apple. Naprawa MacBook, iMac oraz iPhone i iPad. Wymiana baterii w urządzeniu. Naprawa matryc Retina. Naprawa podświetlenia klawiatury. Profesjonalny serwis MAC. Serwis iPhone po zalaniu. Wymiana pękniętego ekranu w iPhone. Naprawa uszkodzonych gniazd zasilania.

Naprawa tabletów wszystkich marek. Serwis tabletów i konsol we Wrocławiu. Wymiana paneli dotykowych i gniazd. Naprawa tableta po zalaniu. Wymiana zużytych baterii w urządzeniu. Naprawa uszkodzonych konsol i padów. Legalna aktualizacja systemu Android w urządzeniu. Naprawa większości usterek do 24 godzin.