Pokoje gościnne w Krynicy Morskiej

Jeśli marzy Ci się odpoczynek nad morzem, w wysokim standardzie, kieruj się po tablicach znakujących trasę do nas. Kwatera prywatna Iwona to nasze najukochańsze dziecko.
Gościom oddajemy do użytku pokoje 1- 4 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym. Żeby dokonać rezerwacji, wystarczy wypełnić formularz – już my zrobimy porządek z danymi. Wpiszemy w kalendarz i zadzwonimy.
Pokoje Krynica Morska to nie tylko bajeczna okolica i dostęp do najczystszych plac. To także okazja do aktywnego wypoczynku dla dzieci – udostępniamy mini plac zabaw!
U nas dobra trwa od 14 do 11, a od morza dzieli zaledwie 600 metrów. Ani się obejrzysz, a utoniesz w błękicie… Na styku nieba i morza, jesteśmy właśnie my!
Nie zwlekaj – noclegi Krynica Morska to wymarzony pomysł na relaks i odpoczynek. Dla całej Twojej rodziny.

Krynica Morska jest bardzo częstym wyborem wśród lokalizacji wakacyjnych. Urok tej miejscowości, połączony z właściwościami uzdrowiskowymi zachęca do odwiedzenia miasta. Krynica Morska otoczona jest od strony północnej wodami Morza Bałtyckiego, sąsiaduje także z Zalewem Wiślanym. Bezpośredni dostęp do morza, możliwość uprawiania sportów wodnych na wodach zalewu, jak również obecność gęstych, zielonych lasów sprawiają, że miasteczko stanowi wyjątkowo atrakcyjną propozycję na spędzenie wolnego czasu. Noclegi w Krynicy Morskiej
Poszukując miejsca noclegowego, warto zainteresować się ofertą prezentowaną przez Pokoje gościnne Iwona w Krynicy Morskiej. Kameralny budynek położony w centrum miasta zapewnia szybki dostęp do plaży, jak i innych atrakcji miejscowości.
Pensjonat obejmuje osiem schludnie i estetycznie urządzonych pokoi z łazienkami. Wyposażone są według obowiązujących obecnie standardów, spełniających najwyższe wymagania – w każdym pokoju znajduje się lodówka, mikrofalówka, czajnik bezprzewodowy, telewizor oraz sztućce i akcesoria plażowe. Pokoje na piętrze posiadają balkony. Darmowy dostęp do internetu możliwy jest na terenie całego pensjonatu. Do każdego pokoju przydzielone jest jedno bezpłatne miejsce parkingowe. Kwatera prywatna Iwona oferuje pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe.
Wybierając się nad morze warto bliżej zainteresować się ofertą, jaką stanowią pokoje gościnne w Krynicy Morskiej, bowiem wysoka jakość zakwaterowania znacząco wpływa na komfort pobytu.