Nasz ogród naszą wizytówką

Misją firmy Ogrodniqus Usługi Ogrodnicze jest realizacja Państwa marzeń w oparciu o (wiedzęwieloletnie doświadczenie) w dziedzinie projektowania i utrzymania (ogrodówterenów zielonych). Specjalnością firmy jest również mała architektura ogrodowa – w szczególności grille kamienne, wędzarnie ogrodowe i piece chlebowe.

Ogród to miejsce magiczne. Można w nim odpoczywać, pracować, obserwować przyrodę albo tylko usiąść i oderwać się na chwilę od codziennej gonitwy. Ogród to również nasza wizytówka odkrywająca przed światem nasz gust i poczucie smaku. Piękny zadbany ogród pełen (ozdobnychegzotycznych) roślin to wyzwanie dla naszych zdolności twórczych, które jednak muszą być podparte fachową wiedzą w dziedzinie znajomości roślin, ich potrzeb, rodzaju ziemi, nawożenia i nawadniania.

Ogrodniqus ma pod swoją opieką wiele ogrodów w Warszawie i okolicach i dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz najwyższej klasy materiałem szkółkarskim pochodzącym od najlepszych producentów krajowych, zrzeszonych w (Związku Szkółkarzy PolskichZSP). (W gronieWśród) Klientów firmy są osoby prywatne, jak również (wiele firm takichfirmy takie jak) jak hotele, pensjonaty, właściciele biurowców, osiedla mieszkaniowe. Ogrodniqus wdraża i stosuje (najnowocześniejsze komputerowenowoczesne) systemy nawadniające, jak również zautomatyzowane systemy oświetleniowe bazujące na energooszczędnych źródłach światła.

(CiekawąIstotną) możliwością rozwoju Państwa ogrodu jest technologia zielonych dachów firmy ZinCo. W skład systemu wchodzą, włókniny, drenaże, maty chłonno-ochronne, folie przeciwkorzenne. System ZinCo pozwala na pokrycie zielenią każdej powierzchni, niezależnie od jej kąta nachylenia. W zależności od rodzaju użytego systemu zielone dachy zatrzymują od 50 do 90% opadów atmosferycznych. Dzięki temu zmniejszają się koszty odprowadzania wody. Ponadto (warstwapokrywa)_ znacznie wydłuża żywotność dachu.

Jeżeli chcą Państwo (stworzyć lub przebudowaćprzeprojektować) swój ogród, występują problemy z roślinami, pojawiają się trudne to wytępienia szkodniki polecamy bezpłatne konsultacje w firmie Ogrodniqus, gwarantując skuteczną pomoc i fachowe doradztwo.