Montaż reklam Kraków – Xellmont

W naszej branży pracujemy od wielu lat. Co przyczyniło się do pozyskania przez moją firmę wielkiego doświadczenia w zakresie usług alpinistycznych, a ponadto wielu innych. Każdą propozycję współpracy traktujemy bardzo na serio i staramy się naszą pracę wykonywać perfekcyjnie aby ugodzić każdemu kontrahentowi! Montaż billboardu Kraków. Zapraszamy!

Mamy bardzo ładną propozycję dla firm/spółek/korporacji, które chciałyby nawiązać z nami stałą współpracę. Posiadamy adekwatny zasób sprzętu wysokościowego, a dodatkowo wykwalifikowanych alpinistów przemysłowych i jesteśmy ubezpieczeni. Wieszaliśmy banery o bardzo dużych gabarytach i dlatego jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania. Demontaż reklam Kraków

Robimy prace na każdej wysokości, w miejscach trudno dostępnych (w pewnych przypadkach postrzeganych jako niemożliwe do zrealizowania) zachowując przy tym całe bezpieczeństwo. Ukończyliśmy rozbudowane warsztaty, mamy odpowiednie kwalifikacje, a ponadto aktualne badania lekarskie, a ponadto kursy BHP, a wszelkie nasze prace objęte są ubezpieczeniem OC. Nasza oferta obejmuje: • Litery 3D LED i NEONOWE
Kasetony reklamowe Kraków
• Tablice reklamowe stałe i wolnostojące
Pylony reklamowe Kraków
• Konstrukcje stalowe
• Otoki na stacjach, myjniach i inne
• Instalacje elektryczne (uprawnienia SEP), neonowe i LED
• Banery, siatki MESH
• Demontaż reklam Kraków

Firma Xell-mont para się montaż reklam zewnętrznych i wewnętrznych wszelkiego stylu, jak i serwisem pogwarancyjnym. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala wytworzyć fachowo każdą pracę, obejmującą Terytorium Kraju. Zajmujemy się także produkcją reklam. W naszej ofercie znajdą Państwo pylony reklamowe Kraków, litery 3D Kraków oraz kasetony reklamowe Kraków.

Przywiązujemy priorytetową uwagę do jakości naszych usług, dlatego reklama zamontowana przez moją firmę w każdym momencie przekazuje się elegancko, a banery są adekwatnie naciągnięte. Nasze usługi różnią się spośród konkurencji starannością i terminowością. Nawiązując z nami współpracę, mogą być Wy pewni, że powierzone zadanie zostanie opracowane terminowo, bezproblemowo i z zachowaniem najwyższych norm.