Magic Garden Hostel!

Bardzo miło nam jest poinformować, że kaliskie media nie przeszły obok naszego hostelu obojętnie i po obejrzeniu tego klimatycznego miejsca były zafascynowane Jagodową 16. Redakcja calisia.pl była tak uprzejma, że zaproponowała nam pomoc w napisaniu artykułu oraz opublikowała go na własnym portalu! Magic Garden Hostel Kalisz – w najstarszym mieście w Polsce nasz hostel pojawił się w urokliwej, spokojnej dzielnicy. Położony kilkanaście metrów od brzegu malowniczej Prosny, oferuje wygodne pokoje – jedno, dwu i wieloosobowe

Koncerty w Kaliszu Miasto Kalisz słynie też z wielu wydarzeń kulturowych, a przede wszystkim z koncertów. Jeśli przybywasz do naszego miasta – koniecznie sprawdź, czy na jednym z naszych obiektów nie odbywa się jakiś koncert. Często możemy rozerwać się przy muzyce popularnej, ale również udać się do Filcharmonii Kaliskiej czy posłuchać rapu w jednym z kaliskich klubów.

Galerie Handlowe W Kaliszu mamy wiele galerii handlowych do których możemy udać się po większe zakupy. Ten rodzaj atrakcji kojarzony jest raczej z filmów, ale coraz więcej osób przy wyjeździe do większego miasta zwraca ogromną uwagę właśnie na ten element. Zobaczyć można Galerię Amber w której możemy udać się na film do Kina Helios, a także do galerii Tęcza, w której filmy obejrzymy w Cinema 3D! Dodatkowo można udać się do pasażu handlowego przy Galerii Kalisz.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Magic Garden Hostel w Kaliszu został partnerem szczytnej akcji, której organizatorem jest kaliski Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego! Magic Garden Hostel Kalisz – w najstarszym mieście w Polsce nasz hostel pojawił się w urokliwej, spokojnej dzielnicy. Położony kilkanaście metrów od brzegu malowniczej Prosny, oferuje wygodne pokoje – jedno, dwu i wieloosobowe

Wielkie otwarcie Magic Garden Hostel Kalisz! Z przyjemnością informujemy, że pierwsi goście jako nocleg w Kaliszu wybrali właśnie nasz hostel! Nie było uroczystego przecięcia wstęgi, ale był za to symboliczny szampan! Pragniemy podziękować wszystkim, dzięki którym udało się zrealizować plan i otworzyć dla Państwa nowy hotel. Dziękujemy za zaufanie! W najbliższym czasie będziemy udostępniać materiały odnośnie promocji i akcji w których będziemy brali czynny udział. Do zobaczenia!